Jasnogórska Odnowa Narodu

dziecieca_krucjata_niepokalanej

Wyszukaj tekst

INTENCJE 43. TYGODNIA MODLITW O TRZEŹWOŚĆ NARODU 14 – 20 LUTEGO 2010 ROKU Drukuj

Niedziela 14 lutego 2010 r. - VI NIEDZIELA ZWYKŁA

● Modlimy się za tych, którzy podjęli decyzję rezygnacji z używania napojów alkoholowych, kupowania ich i częstowania nimi.

Poniedziałek 15 lutego 2010 r.

● Modlimy się za rodziców, którzy z miłości do swoich dzieci zrezygnowali z używania napojów alkoholowych, kupowania ich i częstowania nimi.

Wtorek 16 lutego 2010 r.

● Modlimy się za nauczycieli i wychowawców, którzy z miłości do swoich uczniów i wychowanków zrezygnowali z używania napojów alkoholowych, kupowania ich i częstowania nimi.

Środa 17 lutego 2010 r. (Popielec)

● Modlimy się za uzależnionych od alkoholu, którzy nie spożywają napojów alkoholowych, nie kupują ich i nie częstują nimi.

Czwartek 18 lutego 2010 r.

● Modlimy się za kapłanów, którzy z miłości do ludzi zrezygnowali z używania napojów alkoholowych, kupowania ich i częstowania nimi.

Piątek 19 lutego 2010 r.

● Modlimy się za dzieci, aby pośród licznych niebezpieczeństw i pokus współczesnego świata, wytrwały w całkowitej abstynencji, a przez to wypełniły przyrzeczenia z I Komunii Świętej.

Sobota 20 lutego 2010 r.

● Modlimy się za młodzież, która w czasach coraz powszechniejszej akceptacji zła i presji na spożywanie alkoholu, zachowuje abstynencję, dając tym samym wspaniałe świadectwo swoim rówieśnikom.

Pomoce do Mszy św. znajdują się w dziale „Pomoce liturgiczne"